Mléčná dieta - jídelníček na 10 dní

Hodnocení:     5 z 5, podle 3 hlasů.

Mléčná dieta se řadí k oblíbeným dietám a tahle se drží 10 dní, během kterých můžete zhubnout několik kilogramů (cca 6 kg). Nejběžnější je na 13 dní a tato je trošku zkrácená. Jíte co tři hodiny pětkrát denně předepsaná jídla podle jídelníčku.

Tento jídelníček u mléčné diety je celkem přísný a měli byste ho dodržovat zcela podle tohoto návodu. Neměli byste si k němu vzít nic navíc, jelikož by pak vůbec nefungoval. Nesmí se jíst pečivo, čokoláda, ovoce nebo cokoliv jiného, pokud zrovna není v jídelníčku.

obrazek k mléčné dietě

Dále během dne vypijte alespoň dva litry neslazených tekutin. Můžete pít vodu, čaj bez cukru, vodu s citrónem atd.
Při přípravě jídel omezte solení a kávu pijte bez cukru a smetany nebo mléka. Pokud byste měli hlad, smíte sníst vývar (bez zeleniny, bez těstovin).

Jídelníček na 10 dní

Jídelníček je velmi přísný, ale zaručeně při jeho dodržování zhubnete. Je však brzo možné, že se vám zhubnuté kilogramy vrátí zpět, jelikož budete jíst opět normálně a nebudete mít takto nízký energetický příjem. Dieta je pochopitelně nezdravá.

Mléko a jogurt zvolte polotučný, volba ovoce a zeleniny je na vás. Maso upravte spíše dietním způsobem. Podívejte se na další tipy, jak si můžete zpříjemnit tuto dietu.

Podívejte se na jídelníček na 13 dní, 16 dní a nebo jen na 8 dní.